HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: We're sorry to see you go
sv: Vi är ledsna att du lämnar oss

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin
sv: Om du har tid en stund, skulle vi gärna vilja veta varför du avaktiverar detta plugin

en: I can't sign up or log in
sv: Jag kan inte registrera mig eller logga in

en: The plugin is impacting website performance
sv: Detta plugin påverkar webbsidans prestanda

en: The plugin isn't working
sv: Detta plugin fungerar inte

en: The plugin isn't useful
sv: Detta plugin är inte användbart

en: Temporarily disabling or troubleshooting
sv: Avaktiverar eller felsöker temporärt

en: Other
sv: Annat

en: Feedback
sv: Feedback...

en: Submit & deactivate
sv: Skicka in och avaktivera

en: Skip & deactivate
sv: Hoppa över och avaktivera

en: Hubspot
sv: HubSpot

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page
sv: Välj den innehållstyp som HubSpot Analytics använder för att spåra sidan.

en: Detect Automatically
sv: Upptäck automatiskt

en: Blog Post
sv: Blogginlägg

en: Knowledge Article
sv: Kunskapsartikel

en: Landing Page
sv: Landningssida

en: Listing Page
sv: Listningssida

en: Standard Page
sv: Standardsida

en: User Guide
sv: Användarguide

en: Forms
sv: Formulär

en: Live Chat
sv: Livechatt

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Email
sv: E-postmeddelande

en: Lists
sv: Listor

en: Reporting
sv: Rapportering

en: Settings
sv: Inställningar

en: Upgrade
sv: Uppgradera

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: PHP required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher Please upgrade WordPress first
sv: HubSpot All-In-One Marketing %1$s kräver PHP %2$s eller högre. Uppgradera WordPress först.

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: WordPress required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires WordPress %2$s or higher Please upgrade WordPress first
sv: HubSpot All-In-One Marketing %1$s kräver Wordress %2$s eller högre. Uppgradera WordPress först.

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: The HubSpot plugin is not connected right now To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s
sv: Denna HubSpot-plugin är inte ansluten för tillfället. För att använda HubSpot-verktyg på din WordPress-webbplats ska du %1$sansluta plugin nu%2$s.

en: Dismiss this notice
sv: Avvisa detta meddelande.

note: translators: %1$s: Current user name or nickname
en: Hey %1$s,
sv: Hallå där %1$s,

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
sv: Har du lite tid att fylla i %1$s denna undersökning%2$s om HubSpot för WordPress plugin?

en: We read every response Your feedback helps our team make the improvements that you need the most
sv: Vi läser alla svar. Din feedback hjälper vårt team att göra de förbättringar du behöver mest.

en: HubSpot for WordPress Team
sv: HubSpot för WordPress Team

en: Thanks,
sv: Tack,

en: Leave us a review | link opens in a new tab
sv: Skriv ett omdöme | länk öppnas i en ny flik

en: Form
sv: Formulär

en: Meetings Scheduler
sv: Mötesplanerare

en: Fetch Proxy Maps Schedule
sv: Hämta schema för proxykartor
