HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: We're sorry to see you go
nl: We vinden het jammer dat je weggaat

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin
nl: We willen graag weten waarom je de plug-in deactiveert.

en: I can't sign up or log in
nl: Ik kan me niet registreren of niet inloggen

en: The plugin is impacting website performance
nl: De plug-in beïnvloedt de websiteprestaties

en: The plugin isn't working
nl: De plug-in werkt niet

en: The plugin isn't useful
nl: De plug-in is niet nuttig

en: Temporarily disabling or troubleshooting
nl: Tijdelijke uitschakeling of probleemoplossing

en: Other
nl: Overig

en: Feedback
nl: Feedback...

en: Submit & deactivate
nl: Verzenden en deactiveren

en: Skip & deactivate
nl: Overslaan en deactiveren

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page
nl: Selecteer het type content dat HubSpot Analytics moet gebruiken om deze pagina te volgen.

en: Detect Automatically
nl: Automatisch detecteren

en: Blog Post
nl: Blogbericht

en: Knowledge Article
nl: Kennisartikel

en: Landing Page
nl: Landingspagina

en: Listing Page
nl: Vermeldingspagina

en: Standard Page
nl: Standaardpagina

en: User Guide
nl: Gebruikershandleiding

en: Forms
nl: Formulieren

en: Live Chat
nl: Live chat

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Email
nl: E-mail

en: Lists
nl: Lijsten

en: Reporting
nl: Rapportage

en: Settings
nl: Instellingen

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: PHP required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher Please upgrade WordPress first
nl: Voor HubSpot All-In-One Marketing %1$s is PHP %2$s of hoger vereist. Upgrade eerst WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: WordPress required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires WordPress %2$s or higher Please upgrade WordPress first
nl: Voor HubSpot All-In-One Marketing %1$s is WordPress %2$s of hoger vereist. Upgrade eerst WordPress.

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: The HubSpot plugin is not connected right now To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s
nl: De HubSpot-plug-in is momenteel niet gekoppeld. Als je HubSpot-tools wilt gebruiken op je WordPress-site, %1$skoppel je nu de plug-in%2$s.

en: Dismiss this notice
nl: Sluit deze kennisgeving.

note: translators: %1$s: Current user name or nickname
en: Hey %1$s,
nl: Hallo %1$s,

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
nl: Heb je 2 minuten om %1$sdeze enquête%2$s over de HubSpot voor WordPress-plugin in te vullen?

en: We read every response Your feedback helps our team make the improvements that you need the most
nl: We lezen elke reactie. Je feedback helpt ons team de verbeteringen aan te brengen die jij het meest nodig hebt.

en: HubSpot for WordPress Team
nl: HubSpot for WordPress-team

en: Thanks,
nl: Bedankt,

en: Leave us a review | link opens in a new tab
nl: Een beoordeling plaatsen | koppeling wordt geopend op een nieuw tabblad

en: Form
nl: Formulier

en: Meetings Scheduler
nl: Meetingplanner

en: Fetch Proxy Maps Schedule
nl: Schema voor het ophalen van proxy-maps
