HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to es translation catalogue (40 entries)

en: We're sorry to see you go
es: Lamentamos verte partir

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin
es: Si tiene un momento, déjanos saber por qué estás desactivando el plugin.

en: I can't sign up or log in
es: No puedo registrarme ni iniciar sesión

en: The plugin is impacting website performance
es: El plugin está afectando el rendimiento del sitio web

en: The plugin isn't working
es: El plugin no funciona

en: The plugin isn't useful
es: El plugin no es útil

en: Temporarily disabling or troubleshooting
es: Desactivar temporalmente o resolver problemas

en: Other
es: Otra

en: Feedback
es: Feedback...

en: Submit & deactivate
es: Enviar y desactivar

en: Skip & deactivate
es: Omitir y desactivar

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page
es: Seleccionar el tipo de contenido que HubSpot Analytics utiliza para hacer seguimiento a esta página.

en: Detect Automatically
es: Detectar automáticamente

en: Blog Post
es: Publicación de blog

en: Knowledge Article
es: Artículo de conocimiento

en: Landing Page
es: Landing page

en: Listing Page
es: Páginas de índice

en: Standard Page
es: Página estándar

en: User Guide
es: Guía del usuario

en: Forms
es: Formularios

en: Live Chat
es: Live chat

en: Contacts
es: Contactos

en: Email
es: Correo

en: Lists
es: Listas

en: Reporting
es: Informes

en: Settings
es: Configuración

en: Upgrade
es: Adquirir nivel superior

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: PHP required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher Please upgrade WordPress first
es: HubSpot Marketing todo en uno %1$s requiere PHP %2$s o una edición superior. Primero, cámbiate a una edición superior de WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: WordPress required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires WordPress %2$s or higher Please upgrade WordPress first
es: HubSpot Marketing todo en uno %1$s requiere WordPress %2$s o una versión superior. Primero, cámbiate a una versión superior de WordPress.

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: The HubSpot plugin is not connected right now To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s
es: El plugin de HubSpot no está conectado. %1$sConéctalo%2$s para usar las herramientas de HubSpot en tu portal de WordPress.

en: Dismiss this notice
es: Ignorar esta notificación.

note: translators: %1$s: Current user name or nickname
en: Hey %1$s,
es: Hola, %1$s:

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
es: ¿Tienes 2 minutos para responder %1$sesta encuesta%2$s acerca del plugin de HubSpot para WordPress?

en: We read every response Your feedback helps our team make the improvements that you need the most
es: Leemos todas las respuestas. Tus comentarios ayudan a nuestro equipo a realizar las mejoras que más necesitas.

en: HubSpot for WordPress Team
es: HubSpot para WordPress Team

en: Thanks,
es: Gracias

en: Leave us a review | link opens in a new tab
es: Déjanos tu opinión | el enlace se abre en una nueva pestaña

en: Form
es: Formulario

en: Meetings Scheduler
es: Programador de reuniones

en: Fetch Proxy Maps Schedule
es: Programación para obtener asignaciones de proxy.
